Міністерство палива та енергетики України оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади керівника державного підприємства „Дирекція підприємства, що будується на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд”, що знаходиться за адресою: 26200, Кіровоградська обл., Маловисківський р-н, с. Олексіївна.

Документи приймаються упродовж 30 календарних днів від дати оголошення конкурсу за адресою: 01601, м. Київ, вул. Хрещатик, 30, Мінпаливенерго, кімн. 210, тел. Для довідок: (044) 206-38-39, 239-47-40.

Для участі в конкурсному відборі претендент особисто (власноруч) подає комісії:

- заяву на ім‘я Голови комісії із зазначенням місця роботи претендента на даний час (за наявності) і проханням розглянути його матеріали для участі в конкурсі на посаду керівника підприємства, запропонованого до конкурсу;

- належним чином завірені: копію документа, що посвідчує особу (паспорт), витяг з трудової книжки, копію документа про повну вищу освіту (магістр, спеціаліст) за відповідною спеціальністю;

- заповнений аркуш обліку кадрів з фотокарткою;

- інформацію про досвід успішної роботи з управління підприємством (інформацію про досягнення, які здобуто претендентом за період його роботи на керівних посадах, в тому числі участь у навчанні з підвищення кваліфікації, його нагороди та подяки);

- довідку про стан здоров'я, яка містить висновки терапевта, кардіолога, невропатолога (форма 122-2/º Мінохоронздоров’я) та нарколога (форма 140/º Мінохоронздоров’я);

- довідку про відсутність в особи судимості (форма IП-1Міністерства внутрішніх справ України);

- рекомендації та інші документи на його розсуд (рекомендації можуть бути надані: керівником вищого рівня з місця роботи претендента; з попередніх місць роботи претендента; підприємствами, установами, організаціями, з якими співпрацює претендент);

- біографічну  довідку встановленого зразка.

Конкурсний відбір відбудеться 4 березня 2010 року за адресою: Міністерство палива та енергетики України, 01601, м.Київ, вул. Хрещатик, 30.

Результати конкурсного відбору будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Мінпаливенерго (wwwmpe.kmu.gov.ua).

Вимоги до претендента:

-               громадянство України;

-               повна вища освіта відповідного спрямування за освітньокваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста;

-               досвід успішної роботи на керівних посадах підприємств галузі не менше трьох років;

-               досвід господарської діяльності.

3 лютого 2010

Отредактировано Xena (19-02-2010 08:57)